PROSLAVA OB DNEVU DRŽAVNOSTI IN ZADNJI ŠOLSKI DAN

Kam nas je spet pripeljala pot? Do konca šolskega leta, seveda. In s tem tudi do proslave ob dnevu državnosti.

V petek, 23. junija, ko smo še zadnjič v tem šolskem letu prestopili prag naše šole, smo obeležili dan državnosti, in težko, vendar vsega truda vredno pot, ki so jo naši predniki prehodili za to, da danes živimo v naši prelepi, samostojni domovini Sloveniji.

Po proslavi smo podelili spričevala, ki so kazala trud čez preteklo leto, nato pa smo skupaj preživeli še nekaj lepih trenutkov, preden smo se za dobra dva meseca poslovili in si rekli tiste dobro znane besede, ki jih tako radi slišimo: »Lepe počitnice!«.

Kam nas bo pot življenja popeljala po dolgih počitnicah? Saj veste, nazaj med znane obraze sošolcev in zaposlenih na naši šoli, seveda.

Lepe počitnice in se spet vidimo 1. septembra.

Učiteljici Danijela in Barbara

(Skupno 1.379 obiskov, današnjih obiskov 1)