Jedilniki

Pomemben del zagotavljanja zdravja naših učencev je šolska prehrana. V komisiji za prehrano skrbimo za pripravo jedilnikov v skladu z vsemi smernicami zdrave in uravnoteženo prehrane. Seveda pa je najpomembnejši del tudi naročanje ustreznih živil in sama priprava v naši šolski kuhinji.

Na jedilnikih so označeni alergeni, dopuščamo pa tudi možnost, da jedi vsebujejo sledove posameznih alergenov, ki niso navedeni. Za učence, ki potrebujejo dietno prehrano, pripravljamo obroke v skladu z navodili zdravnikov. Vsa živila so v času epidemije covid-19 pripravljena in postrežena v skladu s higienskimi priporočili NIJZ.

Na spodnjih povezavah bodo objavljeni jedilniki za posamezne mesece.

• April
  • Maj
  • Junij

Pridružujemo si pravico do spremembe jedilnika zaradi težav z živili ali drugih vzrokov.

(Skupno 9.179 obiskov, današnjih obiskov 1)