Spoštovani starši!

Učenci bodo te dni prejeli posebno pošto v kateri bo navedeno ob kateri uri jih pričakujejo razredniki pred šolo oz. domom šole. Prosimo, da se navedene ure držite zaradi upoštevanja vseh varnostnih ukrepov v povezavi s preprečevanjem širjenja covid-19.

Prvi šolski dan bo dan dejavnosti, ki se zaključi ob 11.50 za šolske učence in ob 12.00 za učence posebnega programa vzgoje in izobraževanja.

S seboj naj učenci prinesejo copate, peresnico in mapo.

Za učence starejše od 12 let je v šolskih prostorih (hodnikih, skupnik prosotih) obvezna uporaba maske.

Prvi roditeljski sestanki  za učence od 1. do 9. razreda bodo potekali (izjemoma v prostorih šole – matične učilnice oddelkov) v sredo, 2. 9. 2020, po vnaprej določenem časovnem razporedu.

Prvi roditeljski sestanki za učence posebnega programa vzgoje in izobraževanja bodo potekali (izjemoma v prostorih doma – matične učilnice oddelkov) v četrtek, 3. 9. 2020, po vnaprej določenem časovnem razporedu.

Prosimo, da se držite razporeda roditeljskih sestankov. Sestanka se naj udeleži samo en starš oz. skrbnik otroka.

Zaradi zahtevanih ukrepov povezanih s COVID-19 vas prosimo da:

• se sestanka udeležite le, če ste bili v zadnjih 14-ih dneh zdravi in niste bili v stiku z osebo pri kateri je bila potrjena okužba s COVID-19,
  • na sestanku nosite zaščitno masko.