ČAROBNI DECEMBER V 4. RAZREDU

Praznične lučke po mestih in vaseh so naznanile prihajajoče praznike, čas druženja, lepih misli, želja in obdarovanj. Tudi v šoli smo si pričarali praznično vzdušje. Razredi in šolski hodniki so zažareli v novi, čarobni podobi, obiskal nas je tudi Miklavž. V četrtek, 7. 12. 2023, smo v šolo povabili naše starše na božično-novoletno ustvarjalnico, kjer smo skupaj izdelovali voščilnice. Odločili smo se, da bomo z ročno izdelanimi voščilnicami, s toplimi besedami in lepimi mislimi polepšali praznike tudi drugim. Spretni prstki so z veliko truda in pomočjo staršev ustvarili čudovite voščilnice s katerimi bomo polepšali praznične dni ter pričarali nasmeh in toplino v srcu starostnikom Doma dr. Jožeta Potrča, enota Slov. Bistrica.  Naš trud sta budno opazovala dva piškotka, ki sta nas kar vabila, da se poveselimo z njima. Ob božičnih pesmih smo se družili do zgodnjega večera. S toplino v srcu smo se poslovili, saj je vsak od nas ustvaril nekaj svojega in s tem bo nekomu polepšal praznične dni.

Učiteljice in učenci 4. razreda