Spet v domu

Počitnice so minile kot blisk in september je potrkal tudi na naša vrata. Prvi šolski dan je minil kot bi trenil in otroški klepet ter smeh sta napolnila prostore našega doma. Veseli obrazi ob snidenju, nasmehi na obrazih in radovedne oči so bili znaki, da so otroci in mladostniki uživali na svojih počitnicah. Ob tem pa se veselijo novih dogodivščin v vrtincu domskega življenja. Prvi dan smo spoznali novo članico »naše družine« vzgojiteljico Alenko, si pripovedovali počitniške doživljaje, imeli domsko skupnost, se igrali socialne igre in še marsikaj. Vtisov in hotenj je bilo skoraj preveč za prvi dan, a se je dan hitro prevesil v večer in sveže postlane postelje so vabile k počitku. Jutri pa spet k novim dogodivščinam in izzivom naproti.

Renato De Corti