Spet smo praznovali

Šolsko leto se počasi zaključuje in v domu naše šole je bilo spet veselo. Na tokratnem praznovanju rojstnih dni so prišli na svoj »račun« učenci, ki praznujejo v drugi polovici šolskega leta. Učenci so bili razdeljeni v dve ekipi. V prvi ekipi so bili slavljenci, medtem, ko so bili v drugi ekipi preostali učenci. Tudi tokrat seveda ni manjkalo zabavnih iger, ob katerih smo se pošteno nasmejali. Učenci so preizkušali in prepoznavali  gumijaste bombone, podirali plastenke z tenis žogico, preštevali stopnice v domu in še bi lahko naštevali.  Slavljenci so pokazali veliko veščin in dokazali, da so vredni darila, ki jih je čakalo na koncu. Popoldne je minilo v sproščenem in prijetnem vzdušju. Kot se za pravo praznovanje spodobi pa je nato sledil piknik z dobrotami. Nekaj utrinkov si lahko pogledate tudi v naši fotogaleriji.

Renato De Corti