Prespali smo v šoli

Učenci 1., 2. in 3. razreda ter tri učiteljice smo se opogumili ter prespali na šoli. Najprej so bile pripravljene delavnice za majhne in velike, veliki so bili starši. Mi majhni, sem spadajo tudi učiteljice, smo okrasili vrata v učilnico, veliki pa so se poskusili v ročnih spretnostih šivanja. Za otroke so zašili blazine, mi smo jim pa rekli kar pojštri. Vsako delo človeka utrudi in zlakoti, zato smo si pripravili slastno večerjo – palačinke z eurokremom. Njami. Še danes se nam cedijo sline. S polnimi trebuščki smo poslušali še pravljico za lahko noč in že nas je vleklo v miževo deželo. Tam smo vsak po svoje odsanjali noč in v pričakujoč dan odprli oči. Malo zmedeni, zaviti v spalne vreče. Aha. Nič hudega. Na šoli smo prespali. Še zajtrk in hitro po novo znanje v šolske klopi.

Učenci in učiteljice