Teden otroka: SONCE V ŠOLI

Ob tednu otroka, katerega osrednja tema je bila »Povabimo sonce v šolo«, smo organizirali različne prostočasne in razvedrilne dejavnosti. Vsak je lahko našel nekaj zase in se družil z majhnimi, velikimi, ustvarjalnimi, razmišljujočimi, razigranimi… Vsi skupaj pa smo neizmerno uživali 5. 10. 2017, ko sta nas obiskala izjemna glasbenika, ga. Ana Vipotnik in g. Igor Leonardi. Ob pesmih Maček Muri, Muca Maca, slovenskih narodnih v novi preobleki, brazilski sambi in afriških ritmih, ki sta jih  izvajala z izredno toplino, iskrenostjo in ljubeznijo, smo peli in plesali vsi. V šolo, v naše misli in v naša srca sta prinesla SONCE. Besede ne morejo opisati energije, ki je polnila prostor med njunim nastopom, zato naj spregovorijo foto utrinki.

Bojana Verčkovnik
Darinka Jelić – Bizjak